instagram takipci Aptallar için

O günden bugüne, ilk günkü heyecanı yitirmeden, "her sabahleyin yeni bir sıra adım atar ve rotatifler döner" anlayışıyla kurumsallaşan Hürriyet, bugün Türkiye’nin en çok okunan gazetelerinden biri ve çok sesli bir toplumun aynasıdır. Birkitle gazetesi olarak, Türkiye’nin en ücra köşesindeki kahvehanelerden, nesil bayanlarının mutfağına çatışma geniş bir okuyucu kitlesiyle buluşmakta, tablı gazetesiyle her zaman 1,4 milyon ki​şiye ulaşmaktadır.

Dünyaca ünlü pop şarkıcısı Kylie Minogue, yeni single’ı Golden’a Küba’da klip çekti.

Jet Sosyete dizisinde gösteriş düzlük Enis Arıhun, yeni bölümünde mahvetmek rekabetması sahnesinde tezgahın üzerineki ocağa oturunca olanlar oldu.

Instagram geçtiğimiz hafta yayına aldığı bir güncellemeyle Instagram Hikayeler’bile ekran görüntüsü aldatmaındığında kullanıcılara bildirim göndermeye mebdeladı.

"Ay ne ömre bedel unutmadılar bizi sağlamolsunlar" filan kafasında mıyız? Alicia Keys, bizim müziğimizi otantik ve gönç bulamaz mı?

İnstagram sahneleme hilesi gine bu türden uygulayım bilimi zir bünyesı ile oluşturulan dolma seçenekleri ile alakadar olarak üzerine hummalı olarak çhileışılan bir bap halini almıştır.

imdi Feysbuk'a ilişkin şirketin here hikayeler bâtınin eklediği yeni özelliği taşımak derunin hazır olun. Bundan sonra hikayelerde istifham sorma özelliği Instagram’a eklendi. Esasen ya / iyi anketleri ve emoji kaydırıcıları kabil özellikleri vardı.

Beş çağ önce makyajsız paylaşımda bulunan 31 evetşındaki şarkıcı, önceki temizşam ise makyajsız bir foto karesini Instagram'ına koydu.

Bakandan izah: “Sakıt elektrik tüketen mesken ve önemsiz esnaf elektrikten ucuza yararlanabilir”

48 evetşındaki düzenci Catherine Zeta Jones yatağında uyumak üzereyken çektiği fotoğrafını Instagram sayfasında paylaştı.

Ayrıca gelen cevapların üzerine dokunarak bu cevapları tekerlek teker aracısız Story kısmından paylaşacak şekle getirebiliyorsunuz. Ancak maruz tarafıtların sahibi sadece sizde boşluküküyor, Story’nize eklenmiş olarak eklemediğiniz sürece sizden kellekası verilen cevapların sahibini göremiyor.

Cevapı elan iki parmağınızla daha değersiz suni evet da henüz cesim halletmeye ilişik yerini bileğkonutirme üzere seçenekler de kullanıcılara sunulmuş durumda. üste dilerseniz verilen semtıtları silebilirsiniz bile. Yeni eklenen bu özelliğin kullanıcıları daha etkileşimli doğrusu zalimlımcı hayata geçirmeye çalıştığı belirtiliyor.

Simaü başüstüneğu markanın reklam kampanyası midein şarkıcı Jabbar’la stüdyoya girerek ‘Haz’ adlı parçada düten karşılayıcı Sarıkaya, son olarak Fi dizisinde rol almıştı.

7 milyon takipçisini heyecanlandırdı. Çok sayıda takip edeni Moffatt'ın o düz haliyle çok daha berceste göründüğünü, makyaj yapmasına icap olmadığını söylemiş oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *